Spódnice
Koszule
Bluzy

Feria to polska marka smart casual, która przełamuje schematy w myśleniu o ubiorze. Stworzona dla kobiet, które chcą czuć się sobą – wygodnie i jednocześnie profesjonalnie. Wprowadzone do każdego modelu autorskie, dyskretne i intrygujące detale ożywiają każdą stylizację i pozwalają się wyróżnić.

Kroje stworzone zostały z wyjątkową atencją dla kobiecych sylwetek, tak aby strój uwalniał od skrępowania i dotrzymywał kroku współczesnej kobiecie w każdej sytuacji. W czasach gdy życie zawodowe przeplata się z życiem prywatnym, kobiety potrzebują stroju, który wywiera pozytywne wrażenia i daje wygodę. Z pomocą przychodzi Feria oferując gotowe stylizacje na każdą porę i okazję.

Nasze klientki to kobiety pracujące, specjalistki w swoich dziedzinach, które są profesjonalne i jednocześnie naturalne, mające w sobie luz. Znają swoje walory i są wierne swojemu stylowi. W swoich wyborach stawiają na jakość. Chcą czuć się wygodnie niezależnie od tego co robią.

Feria zyskuje dzięki swojej bezpretensjonalności i ponadczasowości, łącząc minimalizm z finezją oraz elegancję ze sportowym sznytem. Marka czerpie inspiracje ze stylu skandynawskiego i dorobku polskiej mody. Wszystkie ubrania produkowane są w kraju nad Wisłą i wyróżniają się wysoką jakością. Atutem marki są naturalne materiały, łączenie wysokojakościowej tkaniny z dzianiną oraz zwiewne materiały. Marka czerpie inspiracje z siły miasta o dużej tradycji włókienniczej, swojego wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu marki modowej i rodzinnych wartości.